четвер, 15 жовтня 2020 р.

Створення лепбуку "Гідросфера"

 Лепбук "Гідросфера"

     Ефективним освітнім методом, який дозволяє розвивати різносторонню творчу особистість, є лепбукінг. Створення лепбуку - надзвичайно захопливе заняття. Це процес пошуку, опрацювання суттєвої та цікавої інформації в незвичайній формі.
     У минулому навчальному році учні 6 класу під час вивчення теми "Гідросфера" почали створювати тематичний лепбук. Через пандемію і карантин роботу не вдалось завершити.Закінчували розпочату справу вже в цьому навчальному році під час корегуючого навчання.
     Створювати лепбуки завжди весело, цікаво і корисно. Ця дуже кропітка, але захоплююча праця вчить учнів самостійно шукати інформацію, аналізувати її, класифікувати та зберігати. Діти знаходять різні способи візуалізації та впевнено ними користуються. Такі вміння особливо важливі для людей сучасного інформаційного суспільства. 
     Лепбук створювався сумісно у групі. Такий метод сприяє розвитку комунікаційних навичок, командної взаємодії.
    Учні впевнені, що переглянувши цей лепбук, можна швидко повторити увесь матеріал по темі. 
     Лепбук - це підсумок учнівської пошуково-дослідницької діяльності.













вівторок, 13 жовтня 2020 р.

 День Колумба

12 жовтня вважається офіційною датою відкриття Америки. Саме в цей день у далекому минулому 1492 році експедиція Христофора Колумба досягла острова Сан-Сальвадор(Святий Спаситель) в Багамському архіпелазі. 
На честь мореплавця у США, в 1937 році президентом Франкліном Рузвельтом, було засноване свято - День Колумба.
Саме 12 жовтня до наших ліцеїстів-шестикласників на урок географії завітав Христофор Колумб, який повідав дітям про своє перше плавання через Атлантичний океан до невідомих земель у пошуках багатої Індії. Роль Колумба виконував ліцеїст 9 класу Андрусик Максим. Розповідь юного Колумба була цікавою і захоплюючою.












неділя, 11 жовтня 2020 р.

 "Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини - ніщо."

                                                                                                                В. Сухомлинський

П*ятикласники нашого ліцею з великим задоволенням на уроці географії рідного краю працювали із контурною картою України.










 

     Щороку в останній четвер вересня відзначають Всесвітній день моря. Цього року це 24 вересня. Мета цього свята - привернути увагу громадськості до того, який непоправний збиток морям і океанам наносять вилов риби, забруднення водойм і глобальне потепління. 

     Не залишились осторонь цих проблем і наші ліцеїсти. Девятикласники підготували повідомлення і виступили з ними перед своїми однолітками. Гарманюк Софія зосередила увагу на основних джерелах забруднення морських вод. Кадлубовська Ангеліна - на рівнях забруднення морських вод нафтовими вуглеводнями. Марчик Дарина - на проблемахЧорного і Азовського морів. Стефанюк Іванна - на біологічних ресурсах Світового океану. 

В кінці заходу діти пройшли онлайн-тест "Життя в морях і океанах". Здобувачі освіти нашого ліцею закликають всіх дбайливо ставитись до природи: не забруднювати водойми та попереджати про це інших.